/Botoks na włosy
salon fryzjerski poznań

Botoks na włosy

Każda kobieta bez względu na wiek marzy o pięknych zdrowych i lśniących włosach, dzięki którym jej fryzura będzie zawsze zjawiskowa. Niestety nie każda z nas może poszczycić się tak idealną kondycją swoich włosów. A wszystko za sprawa czynników zewnętrznych jak wysoka i niska temperatura czy nadmierna stylizacja. Kiedy nasze włosy nas nie zadowalają często pozostaje już tylko skorzystanie z usług które ma w swojej ofercie każdy dobry fryzjer.

Z pomocą, odbudową oraz regeneracją przychodzi nam wówczas zabieg jakim jest botoks na włosy. Zabieg ten z roku na rok staje się coraz bardziej popularny i ma go w swojej ofercie każdy salon fryzjerski, poznań (więcej informacji: https://www.piotrsierpinski.pl/) jest miastem w którym znajdziemy wiele salonów które pomogą odzyskać naszym włosom ich naturalny zdrowy wygląd. Zabieg ten pokochały kobiety w całej Polsce nic dziwnego, gdyż daje on już ogromne efekty od pierwszych sesji.

Na czym polega zabieg botoksu na włosy

Zabieg ten jest zabiegiem profesjonalnym, a zatem możemy go wykonać tylko przez profesjonalny salon fryzjerski. Jego zadaniem jest  odbudowa struktury włosa, a także regeneracja włosów oraz poprawa ich kondycji, co ma ogromny wpływ na wygląd włosów. W pasma włosów wtłaczane są składniki odżywcze których zadaniem jest przede wszystkim uzupełnienie uszkodzonych miejsc każdego włosa. Botoks włosów oferuje nam mocne wygładzenie włosów, a także ich upiększenie  i poprawę wyglądu. Zabieg oddziałowywuje i wpływa na wewnętrzną strukturę włosów, włosy są odbudowane od wewnątrz, ale ma to również ogromny wpływ na wygląd i kondycję włosa na zewnątrz Botoks zapewnia nam miękkie gładkie i lśniące włosy, które się lepiej układają i nie puszą się. W przypadku włosów farbowanych ich kolor staje się bardziej intensywny i mocniejszy i bardziej żywy. Botoks ma zatem za zadanie odbudowę i regenerację włosów a nie ich obciążenie, w żaden sposób ich również nie niszczy i nie wpływa negatywnie na kondycję włosów.