/Tinder – co o nim wiadomo?
tinder - portal randkowy

Tinder – co o nim wiadomo?

Tinder – portal randkowy, który pozwala poznać nie tylko miłość na całe życie, ale także osoby, z którymi można się spotkać i miło spędzić czas. Jak dokładnie działa ta aplikacja i czy korzystanie z niej jest naprawdę bezpieczne? Dowiesz się tego, czytając nasz dzisiejszy artykuł.

W jaki sposób odbywa się parowanie w Tinderze?

Każdy użytkownik tej aplikacji po jej pobraniu i zainstalowaniu na swoim smartfonie musi wypełnić własny profil oraz zamieścić zdjęcie. To właśnie przeglądając profile innych osób, można wybrać partnera lub partnerkę, z którą chcemy się spotkać. Tak naprawdę poprawne sparowanie z inną osobą oznacza, że obie strony polubiły swoje profile. Dopiero gdy tak się stanie, będziemy mogli przystąpić do rozmowy i umówienia ewentualnego spotkania.

Największe zalety Tindera:

  • darmowy dostęp z każdego smartfona z dostępem do internetu,
  • prostota użytkowania,
  • możliwość poznania ciekawych osób,
  • szybka instalacja

Warto wiedzieć, że Tinder podczas swojej pracy wykorzystuje naszą geolokalizację, nie ma więc opcji, by sparować swój profil z osobą, która przebywa aktualnie na drugim końcu Polski. To fajna, darmowa i bardzo przydatna aplikacja dla singli i wszystkich osób, które chcą poznać kogoś fajnego na wieczorną kolację, upojną noc lub na całe życie. Korzystanie z Tindera jest bezpieczne, ale zawsze należy mieć w świadomości, że tak naprawdę do końca nie wiemy, kim jest osoba po drugiej stronie ekranu.

Jak korzystać z Tindera, by się nie zawieść?

Tinder jest genialną aplikacją, ale prawdziwym problemem jest różnorodność osób, które z niej korzystają. Absolutnie różne potrzeby użytkowników logujących się każdego dnia na swoje konta sprawia, że bardzo często może dochodzić do pewnych nieporozumień. To właśnie dlatego tak ważne jest przeglądnięcie całego profilu potencjalnego partnera, a nie tylko zdjęcia głównego, które wstępnie pokazuje nam, czy dana osoba odpowiada naszym preferencjom. Warto więc dołożyć wszelkich starań, by jak najdokładniej opisać siebie i swoje potrzeby. Dzięki temu uda nam się uniknąć kontaktów z ludźmi, którzy szukają partnera na jedną noc i wydaje im się, że właśnie do tego stworzony został Tinder.

Decydując się na korzystanie z tej aplikacji, musimy zaakceptować ją jako całość. Jeśli chcemy korzystać z niej na co dzień, musimy mieć świadomość, że dostaniemy różnego rodzaju propozycje, które niekoniecznie będą nam się podobały. Pamiętajmy jednak, że całe „zło” Tindera można odrzucić i wykorzystywać tę aplikację do celów, jakie zamierzamy osiągnąć. Tinder naprawdę nie jest zły, ale prawdziwą sztuką jest odpowiednie jego użytkowanie pozwalające na pełną satysfakcję. Jeśli już dojdzie do spotkania, warto się odpowiednio na nie przygotować. Fajny ubiór, ładnie pachnące perfumy i markowe feromony powinny sprawić, że każda randka będzie udana. Wiele osób zapomina o feromonach, ale wydaje się, że jest to spory błąd, bo to właśnie feromony mogą sprawić, że będziemy postrzegani przez drugą osobę jako ktoś atrakcyjny.

 

Przeczytaj także: Jak poderwać dziewczynę? 3 kluczowe kwestie