/Teksty na podryw
randki w sieci

Teksty na podryw

W Internecie aż roi się od stron, na których można przeczytać wiele – bardziej lub mniej udanych – tekstów na podryw. Sęk w tym, że część z nich brzmi głupio nawet w naszych myślach, a część nadaje się jedynie do tego, aby zniechęcić dziewczynę jeszcze bardziej do jakiejkolwiek rozmowy. Z tego tez powodu dobrze jest mieć świadomość, że czasem warto porzucić oklepane standardy i zamiast wyuczać się na pamięć tekstów na podryw o kiepskiej jakości – ruszyć głową i przejąć inicjatywę.

Przeczytaj więcej o poradach i portalach randkowych na randkiwsieci.com >>

Porzuć standardy

Masz w planach iść na dyskotekę czy do pubu i z tego powodu uczysz się na pamięć tekstów na podryw, aby w razie czego wypróbować je na jakiejś dziewczynie? Lepiej poświęcić ten czas na przygotowanie swojego wyglądu czy po prostu wprawienie się w dobry humor – i tak w większości przypadków teksty, które wkujesz na pamięć, nie będą pasować do sytuacji, w których się znajdziesz. Trzeba również, abyś wiedział, ze kobiety również czasem zaglądają do sieci i czytają teksty na podryw, a co atrakcyjniejsze większość z nich już słyszały – nie da się chyba zrobić gorszego wrażenia niż wówczas, gdy powtórzy się utarty slogan. Chcesz powiedzieć dziewczynie, że ma piękny uśmiech? Lepiej pochwal ją, że ma zapadający w pamięć tembr głosu albo porywający śmiech – na pewno będzie to brzmiało bardziej wyjątkowo i zostanie lepiej odebrane.

Unikaj ryzyka

W wielu miejscach w Internecie mężczyznom doradza się, aby stosowali momentami stające na granicy obrazy czy uprzedmiotowienia kobiety teksty na podryw. Nie tędy jednak droga – nawet, jeśli taka technika sprawdzi się na jednej kobiecie na sto, to cała reszta będzie miała ochotę w najlepszym przypadku przerwać rozmowę. To prawda, ze kobiety lubią mężczyzn pewnych siebie i dążących do celu, jednak nie należy mylić pewności siebie z arogancją – a  ta druga jest bardzo źle odbierana przez większość kobiet, szczególnie podczas pierwszego kontaktu. Zamiast tego, warto podnieść wartość kobiety nawet w jej oczach, to na pewno zaprocentuje na przyszłość.

Jeśli ktokolwiek liczył w tym miejscu na konkretne teksty na podryw, to przypominam jeszcze raz – to, co gotowe, niekoniecznie jest skuteczne. Warto czasem samemu podjąć inicjatywę i dostosować tekst do sytuacji, zamiast naciągać już wyuczony, zyskując kiepskie rezultaty.