/Tani ekogroszek z dostawą do domu
ekogroszek najlepszej jakości

Tani ekogroszek z dostawą do domu

Wiele polskich domów ogrzewanych jest ekogroszkiem. Ten popularny rodzaj węgla wybierany jest głównie ze względu na niską cenę oraz wygodę. Kocioł na to paliwo nie wymaga częstej obsługi. Wystarczy raz na kilka dni uzupełnić zasobnik na ekogroszek najlepszej jakości i kilka razy w sezonie grzewczym wyczyścić piec. Kluczową sprawą w tym przypadku jest zakup odpowiedniego węgla. Jeśli paliwo będzie złej jakości to może dochodzić do spieków, a nawet uszkodzenia kotła.

Dlatego nie można kierować się jedynie ceną i warto znaleźć sprawdzonego dostawę, cieszącego się renomą wśród klientów. Istotny jest również czas zakupu. Najlepiej zamówić węgiel tuż po zakończeniu sezonu grzewczego, bo wówczas jego ceny są najniższe.

Firma Opieko oferuje tani ekogroszek z dostawą o bardzo dobrych właściwościach. Klient nie musi martwić się o transport i załadunek, ponieważ workowany węgiel zostanie dostarczony do jego domu lub firmy. Firma oferuje darmową dostawę na terenie całego kraju. Odbiorca może zamówić ekogroszek najlepszej jakości: Opieko Łuna o średniej wartości opałowej 28 MJ/kg lub Opieko Żar o wartości 25 MJ/kg. Oba rodzaje ekogroszku wyróżniają się niską zawartością siarki oraz popiołu, granulacją od 10 do 25 mm i długim okresem spalania.

Proponowany tani ekogroszek z dostawą pakowany jest w specjalne foliowe worki, które zapewniają wentylację. Dzięki temu opał dociera do klienta suchy i nadaje się od razu do spalania. Węgiel jest starannie wyselekcjonowany, nie zawiera kamieni, ani innych zanieczyszczeń.