/Manicure baby boomer
manicure hybrydowy mokotów

Manicure baby boomer

Jeśli myślisz, że sezonowa moda panuje tylko w świecie ubrań, to jesteś w dużym błędzie. Okazuje się, że stylistki paznokci również zwracają uwagę na trendy, dzięki którym kobiece dłonie mogą być nie tylko zadbane, ale stanowić także dopełnienie całej stylizacji. Chcesz wiedzieć, jaki manicure hybrydowy będzie królował tej wiosny? Dowiedz się więcej o baby boomer już teraz.

O ile wiosna wkraczają mocne kolory, na topie są neony i wyraziste wzorki, to panie nie stronią także od delikatnych pasteli i manicure, który pasuje do każdej stylizacji. Idealnie pasuje im baby boomer, nowy trend, który wkroczył do salonów kosmetycznych. Jeśli chcesz wykonać go na swoich paznokciach, znajdź dobry salon, w którym pracuje wyszkolona w tej technice stylistka paznokci – znajdziesz go bez problemu, wpisując hasło typu „manicure hybrydowy Warszawa”. Jak wygląda baby boomer i komu pasuje najbardziej?

To delikatny, ale wyrazisty manicure, który tworzy się na zasadach ombre, czyli kolorów przechodzących od najjaśniejszego do ciemniejszego. W wydaniu baby boomer wykorzystuje się lekką biel i jasny, pudrowy róż. W efekcie paznokcie są delikatne, świeże, uniwersalne. Pasują na uroczysty bankiet, do biura, na szaloną imprezę czy wakacje na łonie natury. Co więcej, baby boomer to hit celebrytek z całego świata więc i Ty możesz być modna.

Warto dodać, że baby boomer najlepiej wykonywać w ramach techniki manicure hybrydowego. Utwardzony pod lampą lakier będzie wtedy idealnie trwały przez kilka tygodni. To ważne, by ombre na paznokciach się nie ścierało czy nie zmieniało swojej barwy. Tylko w idealnej odsłonie będzie wyglądać estetycznie. Co więcej, baby boomer najlepiej wygląda na paznokciach długich, które zostały opiłowane w nadal modny kształt migdałków. Pamiętaj też, że tego rodzaju malowanie paznokci nie wymaga dodatkowego zdobienia. Nie przesadzaj więc z dekoracjami typu drobinki brokatu, cyrkonie czy wzorki.