liposukcja warszawa

Obowiązujące kanony piękna wyznaczają jasne trendy. Atrakcyjne ciało ma być pozbawione włosków w różnych częściach ciała. U kobiet dopuszcza się jedynie włosy na głowie, które są zresztą ich atrybutem. Nogi, pachy, okolice bikini czy wąsik nad górną wargą muszą być absolutnie usunięte.

Kobiety od lat wykonują więc żmudną pracę, jaka wiąże się z depilacją różnych części ciała. Do tej pory korzystały z kremów do depilacji, wosku, jednorazowych maszynek. Wieki temu korzystano zaś z ognia czy miodu.

Takie metody nie są już jednak potrzebne. Wreszcie nastały czasy, w których kobiety mogą raz na zawsze usunąć zbędne owłosienie. Wszystko za sprawą depilacji laserowej Lightsheer desire. To pierwsza i jak dotąd jedyna metoda na zlikwidowanie włosów. Laserowe światło wnika w głąb skóry i niszczy melaninę, czyli główny składnik włosów. Dzięki temu te nie odrastają już nigdy więcej. Wystarczy kilka zabiegów (3-7 razy) w równych odstępach czasu, by pozbyć się owłosienia. Warto przy tym dodać, że depilacja laserowa nie jest bolesna, a każdy zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut. Tyle wystarczy, by cieszyć się idealnie gładkim ciałem już zawsze. Depilacja laserem to w pełni bezpieczny i skuteczny sposób na pozbycie się zbędnych włosków.

Specjaliści, którzy zajmują się przeprowadzaniem profesjonalnych zabiegów depilacyjnych, potwierdzają, że z Lightsheer desire korzystają przede wszystkim kobiety, które chcą pozbyć się włosów z okolic pach, miejsc intymnych oraz nóg. Usuwają również szpetny wąsik nad górną wargą. Co jednak ciekawe, do gabinetów depilacji laserowej pukają coraz częściej mężczyźni. Ci decydują się najczęściej na trwałe usunięcie włosów z klatki piersiowej, pleców czy też pośladków. Jedno jest pewne, depilacja laserem to najskuteczniejszy sposób na trwałe pozbycie się niechcianych włosków. Już teraz korzystają z tej metody wszyscy, którzy tylko chcą zadbać o estetyczny wygląd swojego ciała i nie tracić czasu na ciągłą depilację tradycyjnymi metodami.